I nostri prudutti

Ftth cavu di goccia filu d'acciaiu è verghe FRP rinfurzate, 2 fibre

Breve descrizione:

Infurmazione nantu à u pruduttu: Ftth drop cable wire steel and FRP rods rinforzatu, 2 fibre altri chjamati cable di fibra ottica autosostenibile hè pensatu per esse utilizatu da l'internu è da l'esternu, nantu à i percorsi d'installazione di l'ultimu migliu per cunnette l'utilizatori finali à a linea FTTH o GPON. Hè custruitu da dui nuclei di fibra, rinfurzatu è prutettu cù materiale speciale per avè boni pruprietà fisiche durante l'applicazioni. Caratteristiche Chjave: Perfettu per e rete di distribuzione interna è esterna Alta usabilità di cunnessione, accessu faciule à u ...


  • Prezzo FOB: US $ 0.5 - 9.999 / Pezzu
  • Quantità Min. Ordine: 100 Pezzu / Pezzi
  • Capacità di l'offerta: 10000 Pezzu / Pezzi per Mese
  • Dettaglio di u Produttu

    Infurmazione nantu à u pruduttu:

    Ftth drop wire wire in acciaio è verghe FRP rinfurzate, 2 fibre altre chjamate cavu in fibra ottica autosostenibile hè destinatu à aduprà interni è esterni, nantu à e rotte d'installazione di l'ultimu migliu per cunnesse l'utenti finali à a linea FTTH o GPON. Hè custruitu da dui nuclei di fibra, rinfurzatu è prutettu cù materiale speciale per avè boni pruprietà fisiche durante l'applicazioni.

    Funzioni chjave:

    Perfetta per e rete di distribuzione interna è esterna
    Usabilità di cunnessione alta, accessu faciule à u core di fibra
    Affidabilità, rinfurzata da un membru di forza d'acciaiu
    Cuncepimentu di alta flessibilità, prutezzione ridondante di u focu
    Carica di trazione finu à 2000N, carica di frantumazione finu à 2,2kn / 10cm
    Dimensione minima è pesu di u cavu drop
    Prutezzione da radiazioni UV
    U prezzu cumpetitivu

    Specificazioni tecniche:

    Articulu

    Parametri Tecnulugichi

    Applicazioni

    All'aperto

    Codice di u produttu

    FOC-F8-1,0-Steel-LSZH (BC) + 2 × 0,5-FRP-2x657A1-2,0 × 5,0-1000 m

    Specificazione di cavu

    5.0 * 2.0

    Culore di fibra

    Naturale, turchinu

    Tipu di fibra

    SM, 9/125 (G.652.D, G.657A1, G.657A2)

    Culore di a guaina

    Negru (culore biancu à dumanda)

    Materiale di guaina

    LSZH

    Dimensione cavu, mm

    5.0 (± 0.2) * 2.0 (± 0.2)

    Filu di Messenger

    Filu d'acciaiu, d = 1,0mm

    Membru di forza

    Asta FRP, d = 0,5 mm

    Wight cable, kg / km

    Circa. 19

    Min. Raggio di curvatura mm

    10 (Statica) 25 (Dinamica)

    Attenuazione, dB / km

    ≤0,4 à 1310nm, ≤0,3 à 1550nm

    Traccia à cortu andà, N

    600

    Resistenza à a schiaccia, N / 100mm

    2200

    Temperatura di funziunamentu, ℃

    -60 ~ + 70

    Stu cavu di goccia Figura-8 hè fattu di dui nuclei di fibre, un filu d'acciaiu di diametru 1,0 mm, dui membri di forza FRP di diametru 2 * 0,5 mm è guaina LSZH. U core di fibra pò esse fattu di fibra G.652.D o G.657A1, G.657A2 chì puderia esse scelta da i clienti. Filu d'acciaiu di diametru 1,0 mm è duie verge di FRP di diametru 2 * 0,5 mm furniscenu una forza meccanica superiore durante l'applicazione esterna. A guaina di cavu hè fatta di LSZH (Lsoh Low Smoke Zero Halogen) chì pò riduce i gasi tossichi è currusivi prudutti durante a combustione.

    Tutti i nostri cavi di goccia in fibra ottica anu passatu un test di serie secondu a norma IEC 60794, cume + 70 ℃ ~ -40 ℃ Test di ciclamentu di temperatura è umidità, Test di resistenza à a trazione, test di impattu meccanicu, Test di riflessione di core in fibra ottica è ecc.

    U pacchettu di stu cavu drop hè bobina di cavu in compensatu cù scatula di cartone. U metudu di imballu di pallet hè dispunibule ancu, verificate più dettagli cù e nostre vendite.

    A linea Jera opera in conformità à ISO 9001: 2015, questu ci permette di vende à più di 40 paesi è regioni cum'è CIS, Europa, Sudamerica, Mediu Oriente, Africa è Asia.

    Forniscemu l'accessori per cavi in ​​fibra ottica per e costruzioni FTTH è furnemu u kit di accessori per i nostri clienti, cume cavu in fibra ottica, morsetti per cavi, staffa per cavi, scatole di terminazione in fibra ottica, impugnature per tippu ecc.

    Benvenutu per cuntattà circa Ftth cable di goccia prezzu.


  • Precedente:
  • Next:

  • PRODOTTI CORRELATI

    Scrivi quì u to missaghju è mandatelu