I nostri prudutti

Cavu à goccia in fibra ottica cù filu FRP è aste FRP, 1 fibra

Breve descrizione:

Infurmazione nantu à u produttu: U cavu in fibra ottica Ftth chjamatu dinò cavu in fibra ottica Ftth hè destinatu à esse utilizatu in interni è fora, nantu à e rotte d'installazione di l'ultimu migliu per cunnesse l'utenti finali à a linea FTTH o GPON U cavu autofibru 4 fibre hè applicatu quandu dumanda una dimensione chjuca è una forza meccanica elevata nantu à u span mediu di e custruzzioni di rete. Caratteristiche Chjave: Perfettu per e rete di distribuzione interna è esterna Alta usabilità di cunnessione, accessu faciule à u core di fibra Cunsigliu dielettricu pienu, rinfurzatu da FRP st ...


  • Prezzo FOB: US $ 0.5 - 9.999 / Pezzu
  • Quantità Min. Ordine: 100 Pezzu / Pezzi
  • Capacità di l'offerta: 10000 Pezzu / Pezzi per Mese
  • Dettaglio di u Produttu

    Infurmazione nantu à u pruduttu:

    U cavu in fibra ottica Ftth chjamatu dinò cavu in fibra ottica Ftth hè cuncepitu per aduprà interni è esterni, nantu à e rotte d'installazione di l'ultimu chilometru per cunnesse l'utenti finali à a linea FTTH o GPON. U cavu autosostenibile 4 fibre hè applicatu quandu dumanda una dimensione chjuca è una forza meccanica elevata nantu à u span mediu di e custruzzioni di rete.

    Funzioni chjave:

    Perfetta per e rete di distribuzione interna è esterna
    Usabilità di cunnessione alta, accessu faciule à u core di fibra
    Cuncepimentu dielettricu cumpletu, rinfurzatu da un membru di forza FRP
    Cuncepimentu di alta flessibilità, prutezzione ridondante di u focu
    Capacità di carica di trazione finu à 1,8kn, carica di schiaccia finu à 2,2kn / 10cm
    Dimensione minima è pesu di u cavu drop
    Prutezzione da radiazioni UV per un usu longu
    U prezzu cumpetitivu

    Specificazioni tecniche:

    Articulu

    Parametri Tecnulugichi

    Applicazioni

    All'aperto

    Codice di u produttu

    FOC-F8-1,0-FRP-LSZH (BC) + 2 × 0,5-FRP-1x657A1-2,0 × 5,0-1000 m

    Specificazione di cavu

    5.0 * 2.0

    Culore di fibra

    Naturale, turchinu, giallu, verde

    Tipu di fibra

    SM, 9/125 (G.652.D, G.657A1, G.657A2)

    Culore di a guaina

    Negru (culore biancu à dumanda)

    Materiale di guaina

    LSZH

    Dimensione cavu, mm

    5.0 (± 0.2) * 2.0 (± 0.2)

    Filu di Messenger

    FRP, d = 1,0 mm

    Membru di forza

    Asta FRP, d = 0,5 mm

    Wight cable, kg / km

    Circa 16

    Min. Raggio di curvatura mm

    10 (Statica) 25 (Dinamica)

    Attenuazione, dB / km

    ≤0,4 à 1310nm, ≤0,3 à 1550nm

    Traccia à cortu andà, N

    1800

    Resistenza à a schiaccia, N / 100mm

    2200

    Temperatura di funziunamentu, ℃

    -60 ~ + 70

    Questa figura 8 cavu di goccia hè fatta di quattru nuclei di fibra, un filu FRP di diametru 1,0 mm, dui membri di forza FRP di diametru 0,5 mm è una guaina LSZH. U core di fibra pò esse fattu di fibra G.652.D o G.657A1, G.657A2 chì puderia esse scelta da i clienti. Filu messenger di 1.0mm di diametru è duie verghe FRP di diametru 0.5mm furniscenu una forza meccanica superiore durante l'applicazione esterna. A guaina di cavu hè fatta di LSZH (Lsoh Low Smoke Zero Halogen) chì pò riduce i gasi tossichi è currusivi prudutti durante a combustione.

    Tutti i cavi di goccia di tipu pianu jera anu passatu un test di serie secondu a norma IEC 60794, cume + 70 ℃ ~ -40 ℃ Test di ciclamentu di temperatura è umidità, Test di resistenza à a trazione, test di impattu meccanicu, Test di riflessione di core in fibra ottica è ecc. I nostri cavi di caduta FTTH risponde à i criteri di e norme regiunali di RoHS, CE.

    U pacchettu di stu cavu drop hè bobina di cavu in compensatu cù scatula di cartone. U metudu di imballu di pallet hè dispunibule ancu, verificate più dettagli cù e nostre vendite.

    A linea Jera opera in conformità à ISO 9001: 2015, questu ci permette di vende à più di 40 paesi è regioni cum'è CIS, Europa, Sudamerica, Mediu Oriente, Africa è Asia.

    Forniscemu l'accessori per cavi in ​​fibra ottica per e costruzioni FTTH è furnemu u kit di accessori per i nostri clienti, cume cavu in fibra ottica, pinze per cavi, staffa per cavi, scatuli di terminazione di fibra ottica, tippu afferra è cusì.

    Benvenuti à cuntattateci per ulteriori dettagli nantu à Ftth prezzu di u cavu in fibra ottica.


  • Precedente:
  • Next:

  • PRODOTTI CORRELATI

    Scrivi quì u to missaghju è mandatelu